M170EP01 V4

| πίνακας Μοντέλο | M170EP01 V4 |
|---|---|
| πίνακας Μάρκα | AUO |
| Descrition | a-Si TFT-LCD ,17.0 inch, 1280×1024 |
| πίνακας Τύπος | a-Si TFT-LCD |
| M170EP01 V4 Τιμή | Αίτηση Τιμή & Χρόνος |
| Λειτουργία προβολής | TN, Normally White, Transmissive |
| Ενεργός χώρος | 337.92×270.336 mm |
| Περίγραμμα | 358.5×296.5×20 mm |
| Επιφάνεια | Antiglare, Hard coating (3H) |
| Λόγος αντίθεσης | 1000:1 (Typ.) |
| Εμφάνιση χρωμάτων | 16.2M (6-bit + FRC) |
| Χρόνος απόκρισης | 4.5/1.5 (Max.)(Tr/Td) |
| Οπτική γωνία | 70/70/65/65 (Typ.)(CR≥10) (L/R/U/D) |
| Συχνότητα | 60Hz |
| Τύπος λάμπας | 4 pcs CCFL Without Driver |
| Διασύνδεση σήματος | Analog RGB , 39 pins |
| Τάση εισόδου | 5.0V (Typ.) |
LCDs-Display.com είναι ένας ειδικός διανομέας αποθεμάτων AUO M170EP01 V4.
Τα AUO M170EP01 V4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO M170EP01 V4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO M170EP01 V4 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO M170EP01 V4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Τα AUO M170EP01 V4 είναι νέα & το αρχικό απόθεμα που είναι διαθέσιμο στο LCDs-Display.com, την ίδια ημέρα αποστολής με δωρεάν κόστος αποστολής.
Για το φύλλο δεδομένων AUO M170EP01 V4 ή τις λεπτομερείς προδιαγραφές των AUO M170EP01 V4 ή άλλων LCD AUO, παρακαλούμε Στείλτε μας email, θα χαρούμε να σας προσφέρουμε ένα.
Ζητήστε ένα απόσπασμα από τον διανομέα AUO M170EP01 V4 στα LCDs-Display.com. Στείλτε μας email: info@LCDs-Display.com
Σχετικές λέξεις-κλειδιά για "M170EP01 V4"
- AUO M170EP01 V4
- Φύλλο δεδομένων M170EP01 V4
- Εικόνα M170EP01 V4
- Τιμή M170EP01 V4
- Διανομέας M170EP01 V4

